Datum objave: 10. travnja 2024.
Kategorija: Obavijest

Krugovi

Naša škola sudjeluje u projektu Centra za edukaciju, savjetovanje i humanitarno djelovanje Krugovi koji organizira grupu podrške i savjetovanja za razvedene i samohrane roditelje. Projekt BISER – biram surađujuće roditeljstvo 2023. odobrio je središnji državni ured za demografiju i mlade. Grupu podrške vodi edukatorica i savjetnica Antonija Pleša te se za uključivanje na savjetovanja i grupu podrške za razvedene i samohrane roditelje može javiti na mail: antonija.plesa@krugovi.hr. Također, sve obavijesti se mogu pratiti na Facebook grupi „Mama i tata od formata“ koja je online verzija grupe podrške s mnogo članaka, obavijesti i poziva.

TESTIRANJE ZA UPIS U OSNOVNU ŠKOLU

Poštovani roditelji, termini testiranja djece za polazak u prvi razred nalaze se u tablici. Uz termin je pridružena šifra svakog djeteta (inicijali oca* + datum rođenja djeteta). *ili inicijali majke. Termin za testiranje ste primili i putem elektroničke pošte. U...